Ірина
9.5k
15 часов назад
транспорт до роботи в Чехії
живу в чехії від роботи, але доїзд це окрема історія. автобус приїжджає рано, всі сонні, мовчать, тільки пакети з їжею шарудять зате якщо запізнився на той автобус, то вже починається квест як добратись на зміну.
-
Поделиться:
- 8K
Сохранять работодателей могут только зарегистрированные пользователи
Сохранять вакансии могут только зарегистрированные пользователи
0 комментариев