Ірина
9.5k
17 годин тому
транспорт до роботи в Чехії
живу в чехії від роботи, але доїзд це окрема історія. автобус приїжджає рано, всі сонні, мовчать, тільки пакети з їжею шарудять зате якщо запізнився на той автобус, то вже починається квест як добратись на зміну.
-
Поділитися:
- 8.3K
Зберігати роботодавців можуть тільки зареєстровані користувачі
Зберігати вакансії можуть тільки зареєстровані користувачі
0 коментарів