- Infoza
- Новини
- Польща
- «Українці охоче працюють у Польщі», - зазначив Станіслав Швед, заступник міністра сім'ї, праці та соціальної політики Польщі
«Українці охоче працюють у Польщі», - зазначив Станіслав Швед, заступник міністра сім'ї, праці та соціальної політики Польщі
- 5 років
- 26.3K
В інтерв’ю заступник міністра Швед наголосив, що під час пандемії необхідні спільні дії працівників та підприємців. Він зазначив, що рішення, прийняті урядом Польщі, отримали високу оцінку під час Економічного форуму в Карпачі.
Чиновник зізнався, що бувають ситуації, коли роботодавці намагаються скористатися пандемією, чинячи тиск на працівників. Для таких випадків є головна інспекція праці, але під час пандемії вона має обмежені можливості контролю. Найбільш різкі питання висвітлюються у ЗМІ.
Швед заявив, що уряд намагається забезпечити, щоб, незважаючи на пандемію, зайнятість робітників з третіх країн, а отже, їхня заробітна плата та умови праці були на тому ж рівні, що і польських працівників.
Про це повідомляє INFOZA з посиланням на видання Вankier.pl.
Також заступник міністра зазначив: «Це правда, що перетин кордону важкий, є карантин, але під час Економічного форуму чітко було сказано, що громадяни України готові працювати в Польщі через рівень безпеки та умов праці. Для мене було цінною інформацією, що вони вибирають нас охочіше, ніж, наприклад такі країни, як Німеччина чи Нідерланди». Станіслав Швед підкреслив, що в Польщі потрібні працівники з країн Центральної та Східної Європи - особливо на сезонних роботах.