В Чехії бунтують працівники «смачної» індустрії
- 5 років
- 16K
Люди, що працюють в гастроіндустрії, вирішили скликати демонстрацію. Це сталося як наслідок обмежень, якими, за їхніми словами, уряд прем'єр-міністра Андрея Бабіша задушує бізнес-середовище.
Марш протесту провели від головного вокзалу до Академії Страка. Ресторани та інші гастрономічні заклади страждають від обмежень ще з весни.
В даний час основний зал повинен бути закритий о десятій вечора, внутрішні заходи в приміщенні обмежені 10 людьми, а максимум шість людей можуть сидіти за столом.
«З нас досить», - вигукували демонстранти.
«Люди бояться, не ходять у ресторани, це відбилося на продажах. Ми хочемо, щоб були дозволені заходи. Для нас це була робота, у нас її зараз немає», - сказала одна з учасниць.
Наприкінці маршу працівники гастрономії демонстративно розбили кілька тарілок перед урядовим офісом.
Нагадуємо, в Києві також протестували ресторатори, проте це було кілька місяців тому, коли заклади ще були примусово зачинені.