В Чехії бунтують працівники «смачної» індустрії

  • 5 років
  • 16K
Читать на русском

Люди, що працюють в гастроіндустрії, вирішили скликати демонстрацію. Це сталося  як наслідок обмежень, якими, за їхніми словами, уряд прем'єр-міністра Андрея Бабіша задушує бізнес-середовище.

Марш протесту провели від головного вокзалу до Академії Страка. Ресторани та інші гастрономічні заклади страждають від обмежень ще з весни.

В даний час основний зал повинен бути закритий о десятій вечора, внутрішні заходи в приміщенні обмежені 10 людьми, а максимум шість людей можуть сидіти за столом.

«З нас досить», - вигукували демонстранти.

«Люди бояться, не ходять у ресторани, це відбилося на продажах. Ми хочемо, щоб були дозволені заходи. Для нас це була робота, у нас її зараз немає», - сказала одна з учасниць.

Наприкінці маршу працівники гастрономії демонстративно розбили кілька тарілок перед урядовим офісом.

Нагадуємо, в Києві також протестували ресторатори, проте це було кілька місяців тому, коли заклади ще були примусово зачинені.

Поповнення

Для того, щоб поповнити ваш мобільний, зв'яжіться зручним способом з нашою службою підтримки. Поповнення миттєве

Переказ

Для того, щоб здійснити грошовий переказ з України в Польщу або з Польщі в Україну, зв'яжіться з нашою службою підтримки. Грошовий переказ виконується миттєво.