На Грабішинській у Вроцлаві молодий українець протаранив стовп і втік
- 5 років
- 22.5K
21-річний українець протаранив стовп на одному із перехресть прямо біля відділення поліції.
Хлопець втік з місця події, але поліцейські швидко вистежили його.

Через близькість відділення, правоохоронці були на місці за лічені хвилини.
На місці аварії виявили розбитий автомобіль Mazda та пошкоджений світлофор.
Водія в машині не виявилося.
«Поліцейські визначили, що, ймовірно, особа за кермом не проявляла особливої обережності та втратила контроль над транспортним засобом. Це призвело до зіткнення зі світлофорним стовпом», - повідомив сержант Кшиштоф Марцян з КМП у Вроцлаві.
Свідки заявили, що водій та пасажир втекли в бік алеї Галлер. Перехожі описали їх зовнішній вигляд та одяг.
Пошуки водія-втікача тривали недовго. Поліцейські помітили особу, яка відповідала опису, коли вона сідала в один із міських автобусів.
Співробітники затримали 21-річного громадянина України, який замість того, щоб їхати громадським транспортом, проїхався на поліцейській машині.
Швидко стало очевидним, що чоловік не мав посвідчення водія.
Крім того, у його кишені виявили кілька доз наркотиків.
Тому для подальших аналізів у юнака взяли кров на наявність наркотиків/алкоголю в крові.
21-річному українцю загрожує позбавлення волі на термін до 3 років.