Словаччина розпочала випробування на кордоні з Україною
- 5 років
- 21.2K
Нагадуємо, Словаччина після всенародного тестування перейшла до іншого способу боротьби з коронавірусом. Тепер усіх в’їжджаючих будуть тестувати на кордоні.
Цей процес розпочався 9 листопада з пілотного проєкту на українсько-словацькому кордоні.

Тобто з понеділка всі, хто прибули до Словаччини з України, проходили тести на антиген безпосередньо на кордоні.
Потім ці люди зобов’язані перейти на домашній карантин, а далі пройти тест ПЛР на 5-й день.
Водії вантажних машин знаходиться на в’їзді та виїзді без обмежень, тобто тестування можуть не проходити.
Такий самий режим повинен застосовуватися з 15 листопада при в'їзді до Словаччини також на кордонах з іншими сусідніми країнами.
З понеділка люди, які прибувають до Словаччини з України, можуть користуватися лише прикордонним пунктом Вишнє Німецьке, який працює з 7:00 до 19:00. На прикордонному переході Убля реєструються лише транспортні засоби вагою до 7,5 тонн, які транзитом проїжджають через Словаччину. Прикордонний перехід Великі Сленце-Малі Селменці був повністю закритий.
Прем'єр-міністр Ігор Матович повідомив, що з 15 листопада кількість пунктів перетину кордону буде скорочена і, можливо, буде скорочено час їх роботи. Прикордонні випробування будуть проводити приватні компанії, тому з подорожуючих стягується плата.
Цієї неділі в країні знову було додаткове тестування, яке допомогло виявити 577 нових випадків зараження коронавірусом. У лікарнях із підтвердженим ковід-19 перебуває 1453 пацієнти.