Українці не хочуть блокування. На Майдані знову поставили намети
- 5 років
- 26.1K
Сьогодні на Майдані Незалежності в Києві відбулися сутички між демонстрантами руху «SaveФОП» та поліцією.

У Києві підприємці виступили проти жорсткіших протиепідемічних обмежень, запланованих на січень, які торкнуться малого бізнесу.
Демонстранти зібралися перед будівлею Верховної Ради та Адміністрацією Президента, де запалили фаєри.
Пізніше вони перейшли на Майдан Незалежності. Там демонстранти спробували розбити свої намети, чому завадила поліція.
Однак згодом намети все-таки встановили.

МВС України на офіційному сайті повідомляє наступне: «У повідомленні про проведення акції організатори не вказували про встановлення наметів на Майдані Незалежності.
Зважаючи на це, правоохоронці демонтували їх.
У результаті виникла штовханина, а згодом група нетверезих чоловіків нанесла тілесні ушкодження трьом поліцейським.
Їх із розбитими обличчями та забоями тіла госпіталізували».

У центрі закрили дві станції метро.
Демонстранти оголосили зі сцени на Майдані Незалежності, що не збираються залишати центр міста.