8 поліцейських в Польщі влаштували собі пікнік під час коронавірусної епідемії
- 6 років
- 25.9K
Вісім офіцерів із дорожньої поліції залишили свої робочі місця та поїхали відпочити. Вони влаштували собі барбекю в зеленій частині міста у Познані.
Про це повідомив polsatnews.pl
Пьотр Гарстка з прес-команди штабу воєводської поліції у Познані. Інцидент стався в неділю. Під час служби вісім поліцейських вирушили до озера Мальта.
— Проти всіх цих працівників поліції було порушено дисциплінарне провадження за порушення службових процедур. Штрафи будуть суворими, — додає він.
Офіцерів оштрафували на 500 злотих за «грубе порушення Постанови Ради Міністрів від 1 квітня про боротьбу з COVID-19».