8 поліцейських в Польщі влаштували собі пікнік під час коронавірусної епідемії

  • 6 років
  • 25.9K
Читать на русском

Вісім офіцерів із дорожньої поліції залишили свої робочі місця та поїхали відпочити. Вони влаштували собі барбекю в зеленій частині міста у Познані.

Про це повідомив polsatnews.pl

Пьотр Гарстка з прес-команди штабу воєводської поліції у Познані. Інцидент стався в неділю. Під час служби вісім поліцейських вирушили до озера Мальта.

— Проти всіх цих працівників поліції було порушено дисциплінарне провадження за порушення службових процедур. Штрафи будуть суворими, — додає він.

Офіцерів оштрафували на 500 злотих за «грубе порушення Постанови Ради Міністрів від 1 квітня про боротьбу з COVID-19».

Поповнення

Для того, щоб поповнити ваш мобільний, зв'яжіться зручним способом з нашою службою підтримки. Поповнення миттєве

Переказ

Для того, щоб здійснити грошовий переказ з України в Польщу або з Польщі в Україну, зв'яжіться з нашою службою підтримки. Грошовий переказ виконується миттєво.