У Згожельці 300 працівників написали заяви на звільнення, аби поновили на роботі їхнього директора

  • 5 років
  • 21.7K
Читать на русском

Нагадаємо, директор лікарні втратила посаду через те, що дозволила людям поза "нульовою" групою робити щеплення проти ковід-19.

Ця група включала мера міста.

Через два дні після звільнення директор повернулася на свою посаду.

А все тому, що після інциденту - в знак солідарності з нею - близько 300 працівників лікарні, включаючи всі лікарняні відділення, подали свої заяви на звільнення.

Персонал поставив ультиматум.

Врешті-решт, повітовий комітет сьогодні вирішив відновити директора на посаді.

У заяві, присвяченій цьому питанню, наголошується на «необхідності захищати здоров'я та життя мешканців повіту» та гарантувати нормальну роботу лікарні.

Однак Національний фонд охорони здоров’я все ще проводить контроль у закладі: його результати мають бути відомі наступного тижня.

Поповнення

Для того, щоб поповнити ваш мобільний, зв'яжіться зручним способом з нашою службою підтримки. Поповнення миттєве

Переказ

Для того, щоб здійснити грошовий переказ з України в Польщу або з Польщі в Україну, зв'яжіться з нашою службою підтримки. Грошовий переказ виконується миттєво.