- Infoza
- Новини
- Польща
- У Згожельці 300 працівників написали заяви на звільнення, аби поновили на роботі їхнього директора
У Згожельці 300 працівників написали заяви на звільнення, аби поновили на роботі їхнього директора
- 5 років
- 21.7K
Нагадаємо, директор лікарні втратила посаду через те, що дозволила людям поза "нульовою" групою робити щеплення проти ковід-19.
Ця група включала мера міста.
Через два дні після звільнення директор повернулася на свою посаду.
А все тому, що після інциденту - в знак солідарності з нею - близько 300 працівників лікарні, включаючи всі лікарняні відділення, подали свої заяви на звільнення.
Персонал поставив ультиматум.
Врешті-решт, повітовий комітет сьогодні вирішив відновити директора на посаді.
У заяві, присвяченій цьому питанню, наголошується на «необхідності захищати здоров'я та життя мешканців повіту» та гарантувати нормальну роботу лікарні.
Однак Національний фонд охорони здоров’я все ще проводить контроль у закладі: його результати мають бути відомі наступного тижня.