Заплатили штраф за кінну поїздку уздовж прикордонної смуги
- 5 років
- 21.5K
Як повідомляє Бещадське відділення Прикордонної служби Польщі, інцидент стався у Любачуві.
Троє чоловіків гуляли на конях.

Вони обрали маршрут, який, на жаль, пролягав уздовж прикордонної смуги між Польщею та Україною.
Вершники не залишились непоміченими.
Їх затримали співробітники прикордонної служби в районі прикордонного переходу в Будомежі.
Офіцери за допомогою спеціальних камер помітили трьох вершників.
Патрульний, який з’явився у вказаному місці, встановив особу чоловіків.
Всі троє поляки.
«Вони пояснили, що організували рекреаційну поїздку та не знають норм, що діють у прикордонному регіоні.
Вони також заявили, що обрали цей маршрут, оскільки тут є досить рівна територія, яка ідеально підходить для таких прогулянок на конях.
Вони також запевнили офіцерів, що не мають наміру перетинати кордон.
Прогулянка закінчилася штрафом у розмірі 100 злотих для кожного з чоловіків», - повідомила речниця прикордонників.
Прикордонна смуга - це 15-метрова зона, що проходить від прикордонної лінії до внутрішньої частини країни.

У Підкарпатті, крім кількох ділянок у горах Бещади, де вздовж кордону пролягають туристичні маршрути, категорично заборонено в'їжджати до цієї ділянки.
Є й туристи, які хочуть зробити селфі на прикордонних постах.
