- Infoza
- Новини
- Польща
- Українець позбувся водійських прав, бо перевищив дозволену швидкість на 55 км/год
Українець позбувся водійських прав, бо перевищив дозволену швидкість на 55 км/год
- 5 років
- 18.7K
Як повідомляє пресслужба поліції, правоохоронці з Бельська затримали водія Volvo для перевірки.
Приблизно о сьомій ранку він проїхав повз пост, і офіцери виміряли швидкість автомобіля.
35-річний водій значно перевищив обмеження у забудованій зоні.
Адже він їхав на цілих 55 км/год більше за дозволену швидкість.
Українець втратив водійські права, до того ж отримав штраф.

Поліцейські закликають водіїв бути обережними на дорозі та пристосовувати швидкість до існуючих умов.
Адже інтенсивний снігопад значно зменшує видимість і робить дороги слизькими, а гальмівний шлях набагато довшим.