Українець керував автобусом за маршрутом PL-UA без дозволу
- 5 років
- 19.8K
Співробітники Опольського відділення Інспекції автомобільного транспорту зупинили автобус польського перевізника, який їхав зі Свіноуйсьця до Запоріжжя.
Транспортним засобом керувала група з двох громадян України.
Під час перевірки виявилося, що один з водіїв не пройшов обов’язкову підготовку та не пройшов законодавчо необхідні випробування, що дозволяють йому працювати водієм.
У цій ситуації обов'язки водія взяв на себе інший працівник, і водій отримав штраф у розмірі 800 злотих.
«Буде розпочато адміністративне провадження на суму 5000 злотих проти перевізника та особи, яка керує транспортом на підприємстві, за допуск до автомобільного транспорту водія, який не пройшов необхідну підготовку та не мав посвідчень про наявність/відсутність проблем із здоров'ям та психологічних протипоказань до роботи водієм», - про це йдеться у повідомленні ITD в Ополі.
Нагадаємо, що нещодавно інспектори зупинили автобус українського перевізника зі побитим лобовим склом, який їхав із Познані до України.