А ви вже викинули свою ялинку?
- 5 років
- 18K
Головне, не зробити це так, як київська родина.
Взагалі у Києві до 1 лютого діяли пункти прийому новорічних дерев для переробки.
Однак родина з Осокорків вирішила, що навіть донести ялинку до смітника – завелика для них робота.
Тому позбулася дерева так, як практикують ліниві маргінали – викинула з вікна.
І це при тому, що мешкають вони на 12 поверсі.
Й впевненими на 100 відсотків, що в момент приземлення ялинки ніхто не потрапить в те місце – бути не можна.
Так і трапилося – неподалік гралися діти. Чудом дерево їх не поранило.
А розлючені батьки дітлахів викликали поліцейських і піднялися з деревом до своїх сусідів.
І точно не побажати «щастя-здоров’я».
Подробиці інциденту описуються на сторінці "Київ Оперативний" в Facebook.

Там також опубліковано відео спілкування поліцейських з жителями квартири.