На кордоні зупинили вже 70 порушників карантину

  • 6 років
  • 32K
Читать на русском

На державному кордоні України з початку введення карантинних заходів з недопущення розповсюдження коронавірусу COVID-19 виявили вже 70 порушників правил самоізоляції. Про це повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби.

     “Вже 70 порушників правил самоізоляції виявили у пунктах пропуску на державному кордоні співробітники Держприкордонслужби з початку введення карантинних заходів з недопущення розповсюдження коронавірусу COVID-19”, — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що чотирьох із них під час заходів прикордонного контролю виявили, 15 квітня.

Так, у пункті пропуску “Нові Яриловичі”, що на Чернігівщині, прикордонники виявили двох громадян України. Вони порушили карантин та планували виїхати з України раніше встановленого терміну самоізоляції.

Ще двох таких подорожувальників, які прямували до Польщі та Румунії через пункти пропуску “Краківець” та “Порубне”, виявили прикордонники Мостиського та Чернівецького загонів. Один із них не добув дві доби, інший — вісім до встановленого терміну самоізоляції.

Співробітники Нацполіції склали протокол за ст.44-3 КУпАП на виявлених порушників.

Поповнення

Для того, щоб поповнити ваш мобільний, зв'яжіться зручним способом з нашою службою підтримки. Поповнення миттєве

Переказ

Для того, щоб здійснити грошовий переказ з України в Польщу або з Польщі в Україну, зв'яжіться з нашою службою підтримки. Грошовий переказ виконується миттєво.