- Infoza
- Новини
- Німеччина
- Масштабний протест організовується у столиці Німеччини. Він проходить під гаслом "Пандемія коронавірусу - це теорія змови"
Масштабний протест організовується у столиці Німеччини. Він проходить під гаслом "Пандемія коронавірусу - це теорія змови"
- 5 років
- 26.6K
Українські видання час від часу пістрять заголовками про те, що громадяни вірять у штучне походження коронавірусу і навіть навмисне його поширення. А ось німці пішли далі. Обмеження уже так їм набридли, що організовується протест під гаслом "Пандемія коронавірусу - це теорія змови". Очікується, що до столиці Німеччини прибуде та візьме участь до 10 000 людей.
«Ми друга хвиля» - так промовисто заявляють противники накладення подальших обмежень у зв’язку з епідемією коронавірусу в Берліні. Люди уже почали потрохи організовуватися у центрі столиці. Німецькі видання зазначають, що мало хто з протестувальників носить маски. Мовляв, хочуть дихати «вільним повітрям».
І це при тому, що кількість виявлених інфікованих у Німеччині в останні дні почала поступово збільшуватися. У п’ятницю було 870 нових випадків ковід-19, найбільша кількість за більш ніж місяць. За даними влади, це німецькі туристи, які повертаються з відпустки, яку провели в інших країнах.