1252 українців вислали минулого року з Німеччини
- 5 років
- 23.7K
Уже відома статистика щодо такого питання, як висилка іноземців з Німеччини. Це поняття передбачає те, що людині необхідно залишити країну, інакше її чекає примусова депортація. Не даремно синонімом слова «висилка» є «вигнання». Адже для багатьох іноземців Німеччина стала другою домівкою, де вони знайшли достойнішу заробітну плату, соціальне забезпечення. З такою думкою погоджується речниця німецької фракції «Лівих» Улла Єльпке. Вона вважає жорстоким і неправильним виривати людей з їхнього соціального оточення. І фракція підтримує цю думку, адже за статистикою у 2019 році зросла кількість іноземців, яких вислали, майже вдвічі.
11081 людина була змушена поїхати з ФРН внаслідок висилки торік. Прикро, проте найбільшу кількість становлять українці – понад 1200. Далі йдуть іноземці з Албанії та Сербії.