Оля
16k
20 годин тому
приїхала в Чехію працювати на склад одягу
приїхала в Чехію працювати на склад одягу, там треба пакувати замовлення, клеїти етикетки і перевіряти товар перед відправкою. робота не скажу що дуже легка, бо цілу зміну на ногах, але нічого прям страшного немає, з часом звикаєш.
найбільше переживала за житло, бо начиталась різних історій. думала, що буде стара кімната, багато людей і мінімум умов. але коли приїхала, була приємно здивована: кімната чиста, нормальні ліжка, є шафа, кухня, пралка і все більш-менш акуратно.
після зміни реально є куди прийти і відпочити, а це дуже важливо. бо коли робота на ногах, нормальне житло дуже рятує настрій
найбільше переживала за житло, бо начиталась різних історій. думала, що буде стара кімната, багато людей і мінімум умов. але коли приїхала, була приємно здивована: кімната чиста, нормальні ліжка, є шафа, кухня, пралка і все більш-менш акуратно.
після зміни реально є куди прийти і відпочити, а це дуже важливо. бо коли робота на ногах, нормальне житло дуже рятує настрій
-
Поділитися:
- 21.8K
Зберігати роботодавців можуть тільки зареєстровані користувачі
Зберігати вакансії можуть тільки зареєстровані користувачі
0 коментарів