Перегляд теми

Ігор
Ігор 703
17 годин тому

хто працював водієм погружчика в нідерландах

хто працював водієм погружчика в нідерландах після польщі? цікаво порівняти, бо в польщі я їздив на карі майже цілу зміну, постійно палети, рампи, загрузка і всі кричать щоб швидше.. а як в нідерландах? там реально спокійніше і більше порядку, чи так само ганяють тільки зарплата краща? ще цікавить чи признають польські права udt, чи треба робити їхні документи на місці

0 коментарів

Автор комментария

Посилання успішно скопійоване!

Ви впевнені, що хочете видалити цю тему?

Сподобалось?

Оцінювати повідомлення можуть тільки зареєстровані користувачі

Поповнення

Для того, щоб поповнити ваш мобільний, зв'яжіться зручним способом з нашою службою підтримки. Поповнення миттєве

Переказ

Для того, щоб здійснити грошовий переказ з України в Польщу або з Польщі в Україну, зв'яжіться з нашою службою підтримки. Грошовий переказ виконується миттєво.