Ігор
703
17 годин тому
хто працював водієм погружчика в нідерландах
хто працював водієм погружчика в нідерландах після польщі? цікаво порівняти, бо в польщі я їздив на карі майже цілу зміну, постійно палети, рампи, загрузка і всі кричать щоб швидше.. а як в нідерландах? там реально спокійніше і більше порядку, чи так само ганяють тільки зарплата краща? ще цікавить чи признають польські права udt, чи треба робити їхні документи на місці
-
Поділитися:
- 9.9K
Зберігати роботодавців можуть тільки зареєстровані користувачі
Зберігати вакансії можуть тільки зареєстровані користувачі
0 коментарів