Кріс
3k
17 годин тому
хто працює за кордоном, у вас на роботі як з перекурами?
хто працює за кордоном, у вас на роботі як з перекурами? бо в нас наче перерва по графіку, але курці якось знаходять ще 5 додаткових перерв за зміну 😅а ти стоїш і думаєш: може теж почати просто виходити “подихати свіжим повітрям”, бо виходить що некурящі працюють більше
-
Поділитися:
- 4.3K
Зберігати роботодавців можуть тільки зареєстровані користувачі
Зберігати вакансії можуть тільки зареєстровані користувачі
3 коментаря