Поляк-сталкер вирішив погуляти в Чорнобильській зоні
- 5 років
- 24.5K
29-річний хлопець прибув до України через один із пунктів пропуску, надавши усі необхідні документи. Однак після цього вирішив порушити закон уже в Україні.
Метою поїздки громадянина Польщі було не погуляти містами, подивитися архітектурні цікавинки, а хлопець цікавився саме Чорнобильською зоною.
Нагадаємо, Україна буде сприяти тому, щоб залишки цієї АЕС були включені до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Проте для поляка поїздка завершилася не надто вдало.

Як повідомляє пресслужба Держприкордонслужби, «згодом, не зважаючи на чинне українське законодавство, в обхід контрольних постів, він вирушив у зону ЧАЕС. Пороте на заваді незаконним діям сталкера стали прикордонники відділу «Іванків» Житомирського загону та співробітники Нацполіції».
Громадянину Польщі висунуто звинувачення в адміністративному правопорушенні, адже він не дотримався «вимог режиму радіаційної безпеки в місцевості, що зазнала радіоактивного забруднення».
Поляку можуть також скоротити термін перебування в Україні.