Маша
3
23 години тому
працюю в Польщі вже не перший місяць і можу сказати чесно
працюю в Польщі вже не перший місяць і можу сказати чесно тут не все так красиво, як пишуть у вакансіях. робота нормальна, зарплату платять, житло є, але зміни бувають важкі, ноги після роботи просто гудять.спочатку було складно звикнути до темпу, до людей і до того, що треба все питати, бо якщо не зрозуміла потім сама винна але з часом втягнулась. головне щоб був нормальний координатор і адекватні люди в кімнаті, бо від цього дуже багато залежить
-
Поділитися:
- 25.5K
Зберігати роботодавців можуть тільки зареєстровані користувачі
Зберігати вакансії можуть тільки зареєстровані користувачі
0 коментарів