Маша
3
23 часа назад
працюю в Польщі вже не перший місяць і можу сказати чесно
працюю в Польщі вже не перший місяць і можу сказати чесно тут не все так красиво, як пишуть у вакансіях. робота нормальна, зарплату платять, житло є, але зміни бувають важкі, ноги після роботи просто гудять.спочатку було складно звикнути до темпу, до людей і до того, що треба все питати, бо якщо не зрозуміла потім сама винна але з часом втягнулась. головне щоб був нормальний координатор і адекватні люди в кімнаті, бо від цього дуже багато залежить
-
Поделиться:
- 25.5K
Сохранять работодателей могут только зарегистрированные пользователи
Сохранять вакансии могут только зарегистрированные пользователи
0 комментариев