Перегляд теми

Данило
Данило 7k
19 годин тому

кто покупал машину в германии

кто покупал машину в германии, реально ли найти нормальный вариант до 3000–4000 евро? вроде объявлений много, но то пробег космос, то техосмотр скоро заканчивается, то продавец говорит “машина хорошая”, а по факту надо сразу вкладываться
интересно, лучше брать у частника или через автосалон? потому что хочется купить авто для работы и поездок, но без сюрпризов уже в первую неделю

0 коментарів

Автор комментария

Посилання успішно скопійоване!

Ви впевнені, що хочете видалити цю тему?

Сподобалось?

Оцінювати повідомлення можуть тільки зареєстровані користувачі

Поповнення

Для того, щоб поповнити ваш мобільний, зв'яжіться зручним способом з нашою службою підтримки. Поповнення миттєве

Переказ

Для того, щоб здійснити грошовий переказ з України в Польщу або з Польщі в Україну, зв'яжіться з нашою службою підтримки. Грошовий переказ виконується миттєво.