Перегляд теми

Ivan
Ivan 60
6 років тому

Чи можна заїхавши по візі,а після її закінчення залишитись на біо.

Доброго дня всім. Маю до вас питання: чи можна залишитись та працювати і надалі навіть після закінчення робочої візи вже по біометриці(дні не використані). Чи всеж потрібно виїзджати по візі і виїзджати по біо. Вїзджав вже під час карантину тому на мене не діє правило продовження документів до кінця карантину та +30 діб. Наперед дякую за відповідь, ви мені дуже допоможите

17 коментарів

Автор комментария

Посилання успішно скопійоване!

Ви впевнені, що хочете видалити цю тему?

Сподобалось?

Оцінювати повідомлення можуть тільки зареєстровані користувачі

Поповнення

Для того, щоб поповнити ваш мобільний, зв'яжіться зручним способом з нашою службою підтримки. Поповнення миттєве

Переказ

Для того, щоб здійснити грошовий переказ з України в Польщу або з Польщі в Україну, зв'яжіться з нашою службою підтримки. Грошовий переказ виконується миттєво.