Ivan
60
6 лет назад
Чи можна заїхавши по візі,а після її закінчення залишитись на біо.
Доброго дня всім. Маю до вас питання: чи можна залишитись та працювати і надалі навіть після закінчення робочої візи вже по біометриці(дні не використані). Чи всеж потрібно виїзджати по візі і виїзджати по біо. Вїзджав вже під час карантину тому на мене не діє правило продовження документів до кінця карантину та +30 діб. Наперед дякую за відповідь, ви мені дуже допоможите
-
Поделиться:
- 24.1K
Сохранять работодателей могут только зарегистрированные пользователи
Сохранять вакансии могут только зарегистрированные пользователи
17 комментариев