Просмотр темы

Ivan
Ivan 60
6 лет назад

Чи можна заїхавши по візі,а після її закінчення залишитись на біо.

Доброго дня всім. Маю до вас питання: чи можна залишитись та працювати і надалі навіть після закінчення робочої візи вже по біометриці(дні не використані). Чи всеж потрібно виїзджати по візі і виїзджати по біо. Вїзджав вже під час карантину тому на мене не діє правило продовження документів до кінця карантину та +30 діб. Наперед дякую за відповідь, ви мені дуже допоможите

17 комментариев

Автор комментария

Ссылка успешно скопирована!

Вы уверены, что хотите удалить эту тему?

Понравилось?

Оценивать сообщения могут только зарегистрированные пользователи

Пополнение

Для того, чтобы пополнить ваш мобильный, свяжитесь удобным способом с нашей службой поддержки. Пополнение мгновенное.

Перевод

Для того, чтобы осуществить денежный перевод с Украины в Польшу или с Польши в Украину, свяжитесь с нашей службой поддержки. Денежный перевод выполняется мгновенно.