Ігор
703
15 часов назад
хто працював водієм погружчика в нідерландах
хто працював водієм погружчика в нідерландах після польщі? цікаво порівняти, бо в польщі я їздив на карі майже цілу зміну, постійно палети, рампи, загрузка і всі кричать щоб швидше.. а як в нідерландах? там реально спокійніше і більше порядку, чи так само ганяють тільки зарплата краща? ще цікавить чи признають польські права udt, чи треба робити їхні документи на місці
-
Поделиться:
- 9.5K
Сохранять работодателей могут только зарегистрированные пользователи
Сохранять вакансии могут только зарегистрированные пользователи
0 комментариев