Кріс
3k
15 часов назад
хто працює за кордоном, у вас на роботі як з перекурами?
хто працює за кордоном, у вас на роботі як з перекурами? бо в нас наче перерва по графіку, але курці якось знаходять ще 5 додаткових перерв за зміну 😅а ти стоїш і думаєш: може теж почати просто виходити “подихати свіжим повітрям”, бо виходить що некурящі працюють більше
-
Поделиться:
- 4K
Сохранять работодателей могут только зарегистрированные пользователи
Сохранять вакансии могут только зарегистрированные пользователи
3 комментария